KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Nabízíme ubytování v pokojích i apartmánech

KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj v podkroví se dvěma rozkládacími křesly (možnost přistýlek) je jednoduše a vkusně zařízen. Je zde lednička a plochá TV.

Ubytování v tomto útulném pokoji je skvělou volbou zejména pokud jste na služební cestě, nebo zvažujete dlouhodobý pobyt v našem v penzionu.

KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Dvojlůžkový pokoj 1+1

Dvoulůžkový pokoj v podkroví s oddělenými postelemi je jednoduše a vkusně zařízen. Je zde lednička a plochá TV.

Penzion často navštěvují hosté v páru a postele je možné postavit vedle sebe. Tento pokoj je vhodný jak pro páry, tak i pro ty, kteří navštěvují České Budějovice pracovně.

KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Dvojlůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj v podkroví s manželskou postelí je jednoduše a vkusně zařízen. Je zde lednička, plochá TV a dvě rozkládací křesla (s možností rozložení na 2 přistýlky).

Tento útulný pokoj je ideální volbou pro pár, který jede za poznáním okolí Českých Budějovic.

KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Apartmán dvojlůžkový

Dvoulůžkový apartmán v přízemí s přímým vstupem na zahradu, kuchyní a obývací částí. Postele jsou z pevného masivu a zdravotní matrace Vám dopřejí příjemný a klidný spánek.

Ubytování je typu garsonka (s kuchyňskou linkou). Rozkládací křeslo je možné využít jako přistýlku Apartmán má vlastní terasu a je ideální volbou pro pár, který jede za poznáním Českých Budějovic.

KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Apartmán mezonet

Prostor je členěný na dvě zóny, oddělené točitým schodištěm, vedoucím z předsíňky do patra. V přízemí je obytná kuchyně, jídelní kout, sprcha a WC a přímý vstup do zahrady s vlastní terasou a posezením. V patře je ložnice s palandou, válendou a výsuvným lůžkem (přistýlka). Jako další přistýlku lze využít rozkládací křeslo v kuchyni.

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi, nebo větší skupiny hostů.

KVALITNÍ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Apartmán v podkroví

Velký prostor v podkroví, který zahrnuje část na spaní, obývací část, plnohodnotnou kuchyni, koupelnu a dětskou hernu s možností přespání.

Apartmán penzionu U lesa je vhodný pro rodiny s dětmi, nebo větší skupiny hostů.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Vychutnejte si pobyt v našem penzionu